Czy warto przesyłać paczki kurierem DHL?

Czy warto przesyłać paczki kurierem DHL?

Poradnik Promocja i Reklama

Wiele osób zastanawia się, czy warto jest nadawać paczki kurierem DHL. Wiadomym jest, że każdy poszukuje rozwiązania najkorzystniejszego pod względem ekonomicznym. Liczy się jednak o wiele więcej czynników, które wpływają na przebieg współpracy. Jeśli nie wiesz, jaką decyzję podjąć, to sprawdź poniższe informacje.

Minimum formalności

Kurier DHL wydaje się być prawdziwym strzałem w dziesiątkę dla tych, którzy stawiają na minimum formalności. Paczka może zostać nadana w zaledwie trzy minuty – zarówno u kuriera lub w jednym z kilka tysięcy punktów. Wszystko zależy więc od indywidualnych preferencji. Na uwagę zasługuje fakt, że do wysyłania paczek nie trzeba podpisywać żadnych umów. Ma to znaczenie dla klientów indywidualnych, którzy zwykle chcą uniknąć długotrwałych zobowiązań. Warto jest wypełnić formularz online, gdyż pozwala to zaoszczędzić sporą ilość czasu. Wspomniany proces zajmuje zaledwie 60 sekund. Ponadto w cenie przesyłki otrzymuje się jej ubezpieczenie (dotyczy to paczek o wartości do 6500 zł).

Profesjonalna obsługa

Klienci DHL mogą liczyć na wsparcie profesjonalnej obsługi, która posiada doświadczenie oraz specjalistyczną wiedzę. Wysyłasz paczkę pierwszy raz? Nie musisz się obawiać! Wystarczy, że zadzwonisz na infolinię – konsultant z pewnością udzieli Ci pomocy! Podobnie jest w przypadku wszelkich nieprawidłowości, które powstały po nadaniu paczki. Nie musisz martwić się o to, co dzieje się z przesyłką, gdyż wszystkie informacje znajdziesz w systemie.

Terminowość

Wiadomym jest, że podczas nadawania paczki ważna jest terminowość. W przypadku firmy DHL nie musisz zastanawiać się, kiedy zostanie odebrana przesyłka, a także, czy zostanie ona dostarczona na czas. Ma to szczególne znacznie, kiedy wysyłamy np. dokumenty, które muszą zostać doręczone w ciągu kilkudziesięciu godzin. Opisywana firma kurierska uchodzi za niezawodną, a więc nie musisz martwić się o opóźnienia i inne nieprawidłowości.

Korzystne ceny

Nadanie paczki wcale nie musi kosztować majątek, a więc nie trzeba obawiać się nadprogramowych kosztów. DHL oferuje atrakcyjne stawki. Ponadto wspomniana marka posiada specjalną ofertę dla firm np. sklepów internetowych. Warto jest więc nawiązać stałą współpracę, jednak nie jest to obowiązkowe. Na specjalną uwagę zasługują również usługi dodatkowe, które również są relatywnie tanie. Mowa tutaj o np. doręczeniu w godzinach 18-22, opakowaniach firmowych, doręczeniu w sobotę, a także wielu innych. Jeżeli chcesz nadać paczkę kurierem DHL zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Kuriernet, pod adresem:https://www.kuriernet.pl/centrum-informacji/dhl-dane-kontaktowe-i-informacje

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments