dhl czas dostarczenia

Baza wiedzy

Znaleziony temat: dhl czas dostarczenia

Jak sprawdzić czas dostarczenia przesyłki DHL?

1. Sprawdź numer przesyłki

Aby sprawdzić czas dostarczenia przesyłki DHL, potrzebujesz numeru przesyłki, który otrzymałeś od nadawcy. Możesz znaleźć go na potwierdzeniu nadania lub w wiadomości e-mail z potwierdzeniem wysyłki.

2. Wejdź na stronę internetową DHL

Otwórz przeglądarkę internetową i przejdź na oficjalną stronę DHL. W prawym górnym rogu strony znajdziesz pole do wpisania numeru przesyłki. Wpisz numer i naciśnij przycisk „Sledzenie”.

3. Śledź przesyłkę

Po wpisaniu numeru przesyłki i naciśnięciu przycisku „Sledzenie”, zostaniesz przekierowany na stronę z informacjami o statusie przesyłki. Znajdziesz tam planowaną datę dostarczenia oraz bieżące informacje o lokalizacji paczki.

4. Skontaktuj się z obsługą klienta

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące czasu dostarczenia przesyłki DHL, możesz skontaktować się z obsługą klienta. Na stronie internetowej DHL znajdziesz dane kontaktowe do biura obsługi klienta, gdzie pracownicy chętnie udzielą Ci wszelkich potrzebnych informacji.

Dzięki powyższym krokom będziesz mógł śledzić czas dostarczenia swojej przesyłki DHL i mieć pewność, że dotrze ona do odbiorcy w ustalonym terminie.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: dhl czas dostarczenia

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments