Jak nadać paczki do Szwajcarii?

Jak nadać paczki do Szwajcarii?

Warto przeczytać

Nie da się ukryć, że spora część z nas posiada bliskich przebywających poza granicami kraju. Niektórzy z nich byli zmuszeni wyjechać przez brak perspektywy w Polsce, a inni postanowili przeprowadzić się z całą rodziną ze względu na korzystniejszą pracę. Kontakt z osobami mieszkającymi w innym kraju jest niezwykle trudny. W końcu zwykła rozmowa przez telefon nie zawsze zastąpi nam realną rozmowę przy kawie, czy niedzielnym obiedzie. Z myślą o swoich bliskich, wiele osób postanawia wysłać paczki składające się z jedzenia, ubrań, czy chociażby zaległych prezentów świątecznych bądź urodzinowych. W takim przypadku można udać się na pocztę, do firmy kurierskiej lub nadać swoją paczkę online. Ostatnia opcja jest zdecydowanie najwygodniejsza, ponieważ nie wymaga od nas wychodzenia z domu, kontaktowania się z daną firmą, czy też wypełniania ogromnych ilości papierów. Sprawdź, co dokładnie musisz zrobić, aby nadać np. paczki do Szwajcarii online!

Nadanie przesyłki do Szwajcarii krok po kroku

Zapoznaj się dokładnie z ofertą poszczególnych firm transportowych, aby dowiedzieć się, która z nich posiada najkorzystniejsze ceny. Obecnie na rynku istnieje naprawdę wiele firm podróżujących po całym świecie. Warto więc wyłapać najciekawsze oferty, zapoznając się dokładnie z historią firmy oraz z usługami, które oferuje. Następnie przejdź do strony internetowej wybranego przez siebie kuriera i znajdź zakładkę “paczki”. Powinieneś znaleźć w niej najważniejsze informacje dotyczące ceny transportu paczki, właściwego przygotowania paczki do odbioru oraz sposobu jej nadania. Większość firm oferuje możliwość nadania przesyłki do Szwajcarii drogą telefoniczną, mailową oraz poprzez wypełnienie specjalnego formularza online. Znajdziesz go bezpośrednio na stronie internetowej. Należy podać w nim następujące informacje: adres odbioru i doręczenia, datę, imię i telefon nadawcy, adres e-mail, imię i telefon odbiorcy oraz wagę przesyłki. W razie konkretnych oczekiwań względem kuriera – napisz krótką adnotację w miejscu “uwagi”. Na końcu kliknij przycisk “wyślij zgłoszenie” i poczekaj, aż kurier odezwie się do Ciebie osobiście.

Busy do Szwajcarii – szybki transport paczek

Po wypełnieniu formularza online nadszedł czas na przygotowanie paczki do transportu. Przede wszystkim pamiętaj o odpowiednim zabezpieczeniu wszystkich delikatnych rzeczy. Warto spakować wszystko w karton, a wolną przestrzeń wypełnić materiałem, pełniącym funkcję amortyzatora przed ewentualnym uszkodzeniem. Jeżeli planujesz umieścić w paczce np. szklane słoiki, najlepiej będzie jak każdy z nich owiniesz sporą ilością folii bąbelkowej, która również sprawdza się w razie stłuczeń. Zachęcamy do skontaktowania się z wybraną przez siebie firmą w celu dowiedzenia się, czy nie wymaga ona jakiegoś specjalnego przygotowania paczki. Przykładowo, firma Rad-Speed oferująca busy do Szwajcarii nie wymaga zbyt wiele, poza zabezpieczeniem szkła. Zasięgnij więc nieco informacji, przygotuj swoją przesyłkę, a następnie czekaj na jej odbiór.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments