Jak wysłać paczkę kurierem UPS ?

Jak wysłać paczkę kurierem UPS ?

Promocja i Reklama

Znaczna część biznesu została przeniesiona do świata online. Bez wychodzenia z domu masz możliwość zrobić zakupy, czy sprzedać dowolne przedmioty. Zamawianie kuriera przez internet to nie tylko możliwość dla wybranych. Dziś każdy może zaplanować wysyłkę paczki zarówno prosto z domu jak i dostarczając ją do punktu. Wiele firm kurierskich świadczy usługi na rynku Polskim. Zasięg firm kurierskich sięga jednak daleko poza granice kraju. Dziś przedstawię w jaki sposób wysłać przesyłkę za pośrednictwem kuriera UPS. Dowiesz się jakich formalności należy dopełnić, jak wygląda śledzenie paczek i przekonasz się, że proces jest naprawdę prosty.

O UPS słów kilka

Największa firma na świecie dostarczająca paczki, 220 krajów, dostarczanie przesyłek drogą lotniczą, morską i kolejową i oczywiście samochodową. Międzynarodowe doświadczenie, własna flota samolotowa i samochodowa, dobrze zorganizowany plan pracy. Wszystkie szczegóły sprawiają, że UPS to firma godna zaufania, a przesyłka przekazana w jej ręce profesjonalnie dotrze do odbiorcy.

Zamów kuriera

Znając już firmę w prosty sposób przedstawię jak w warunkach domowych zamówić kuriera. Dzięki UPS Internet Shipping przez internet będziesz w stanie dopełnić wszystkich formalności. Przygotuj paczkę do wysyłki. Zapakuj ją w bezpieczny sposób. Jeśli towar może ulec uszkodzeniu upewnij się, że ze swojej strony zapakowałeś go jak najlepiej.

Na wstępie masz 2 sposoby nadania paczki- pierwszy z wydrukowaniem etykiety i drugi- z etykietą dostarczoną przez kuriera w momencie odbioru.

Pierwszy sposób nie wymaga rejestracji na stronie internetowej. Wystarczy wpisać adres, z którego przesyłka ma zostać odebrana oraz wskazać najważniejsze jej cechy- rodzaj opakowania i rozmiar. Do wyboru masz wiele usług dodatkowych- rodzaj dostawy (możliwa realizacja przesyłek krajowych nawet tego samego dnia lub w sobotę), powiadomienia sms.

Drugi- wymaga. Warto zarejestrować się, by zapamiętać często wskazywane dane- punkt odbioru, numer telefonu oraz aby w łatwy sposób sprawdzić wszystkie przesyłki. Wszystkie dodatkowe usługi są także dostępne. Warto dodać, że masz możliwość wysłania przesyłki nie tylko na adres domowy odbiorcy. Tańszą opcją jest dostarczenie jej do Punktu UPS Access Point. Czym jest UPS Access Point? To zakład, bądź sklep, który jest partnerem UPS. Wiedząc, że odbiorcy nie ma w domu w planowanych godzinach dostawy można od razu wskazać dostarczenie paczki do punktu.

Śledzenie paczki

Każdorazowo podczas zamówienia paczki deklarujesz, czy chcesz wykupić dodatkowe opcje. Niezależnie od tego- standardowo możesz skorzystać z opcji śledzenie paczki. Ciekawą opcją jest nie tylko śledzenie paczki na stronie UPS, ale korzystanie z zewnętrznych serwisów np.  https://www.sledzenie-paczek.pl/  oraz eksprespoczta.pl/ .Dlaczego warto korzystać z niezależnych serwisów? Z prostego powodu. Za ich pośrednictwem możesz sprawdzić status wielu przesyłek nadanych u różnych pośredników. To bardzo wygodny sposób, jeśli zamawiałeś kuriera przez różne firmy. Monitorowanie przesyłek w UPS jest bardzo szczegółowe. Na każdym etapie łańcucha dostaw wskazane są wszystkie szczegóły na temat godzin dotarcia Twojej paczki do wybranego punktu. Jako dodatkowa opcja masz możliwość skorzystania z UPS My Choice, gdzie za pomocą komputera bądź aplikacji mobilnej możesz podejmować decyzje dotyczące dostawy zamówienia- np. zmiana terminu doręczenia, zmiana adresu, przekierowanie do UPS Access Point, czy wstrzymanie dostawy. Opcji jest naprawdę wiele, co świadczy o dużym zaawansowaniu firmy.

UPS na świecie

Chcesz wysłać paczkę poza granice kraju? Zamów kuriera UPS. Procedura zamówienia wygląda dokładnie tak samo jak w kwestii przesyłek krajowych. Do dyspozycji użytkownika pozostaje wprowadzenie adresów i danych dotyczących paczki, a także preferowanego terminu doręczenia. Analogicznie masz do wyboru doręczenie na wskazany adres, a także wybrany punkt odbioru, co jest bardzo wygodne przy międzynarodowych przesyłkach (uwzględnienie dostępności, różnicy czasu). Ceny przesyłek zagranicznych są bardzo konkurencyjne. Także przy paczkach zagranicznych masz możliwość zaawansowanego śledzenia- za pomocą strony bądź https://www.sledzenie-paczek.pl/  oraz eksprespoczta.pl/.

Zamów kuriera i sprawdź, że to naprawdę proste.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]