Jak wysłać paczkę kurierem UPS ?

Jak wysłać paczkę kurierem UPS ?

Znaczna część biznesu została przeniesiona do świata online. Bez wychodzenia z domu masz możliwość zrobić zakupy, czy sprzedać dowolne przedmioty. Zamawianie kuriera przez internet to nie tylko możliwość dla wybranych. Dziś każdy może zaplanować wysyłkę paczki zarówno prosto z domu jak i dostarczając ją do punktu. Wiele firm kurierskich świadczy usługi na rynku Polskim. Zasięg firm kurierskich sięga jednak daleko poza granice kraju. Dziś przedstawię w jaki sposób wysłać przesyłkę za pośrednictwem kuriera UPS. Dowiesz się jakich formalności należy dopełnić, jak wygląda śledzenie paczek i przekonasz się, że proces jest naprawdę prosty.

O UPS słów kilka

Największa firma na świecie dostarczająca paczki, 220 krajów, dostarczanie przesyłek drogą lotniczą, morską i kolejową i oczywiście samochodową. Międzynarodowe doświadczenie, własna flota samolotowa i samochodowa, dobrze zorganizowany plan pracy. Wszystkie szczegóły sprawiają, że UPS to firma godna zaufania, a przesyłka przekazana w jej ręce profesjonalnie dotrze do odbiorcy.

Zamów kuriera

Znając już firmę w prosty sposób przedstawię jak w warunkach domowych zamówić kuriera. Dzięki UPS Internet Shipping przez internet będziesz w stanie dopełnić wszystkich formalności. Przygotuj paczkę do wysyłki. Zapakuj ją w bezpieczny sposób. Jeśli towar może ulec uszkodzeniu upewnij się, że ze swojej strony zapakowałeś go jak najlepiej.

Na wstępie masz 2 sposoby nadania paczki- pierwszy z wydrukowaniem etykiety i drugi- z etykietą dostarczoną przez kuriera w momencie odbioru.

Pierwszy sposób nie wymaga rejestracji na stronie internetowej. Wystarczy wpisać adres, z którego przesyłka ma zostać odebrana oraz wskazać najważniejsze jej cechy- rodzaj opakowania i rozmiar. Do wyboru masz wiele usług dodatkowych- rodzaj dostawy (możliwa realizacja przesyłek krajowych nawet tego samego dnia lub w sobotę), powiadomienia sms.

Drugi- wymaga. Warto zarejestrować się, by zapamiętać często wskazywane dane- punkt odbioru, numer telefonu oraz aby w łatwy sposób sprawdzić wszystkie przesyłki. Wszystkie dodatkowe usługi są także dostępne. Warto dodać, że masz możliwość wysłania przesyłki nie tylko na adres domowy odbiorcy. Tańszą opcją jest dostarczenie jej do Punktu UPS Access Point. Czym jest UPS Access Point? To zakład, bądź sklep, który jest partnerem UPS. Wiedząc, że odbiorcy nie ma w domu w planowanych godzinach dostawy można od razu wskazać dostarczenie paczki do punktu.

Śledzenie paczki

Każdorazowo podczas zamówienia paczki deklarujesz, czy chcesz wykupić dodatkowe opcje. Niezależnie od tego- standardowo możesz skorzystać z opcji śledzenie paczki. Ciekawą opcją jest nie tylko śledzenie paczki na stronie UPS, ale korzystanie z zewnętrznych serwisów np.  https://www.sledzenie-paczek.pl/  oraz eksprespoczta.pl/ .Dlaczego warto korzystać z niezależnych serwisów? Z prostego powodu. Za ich pośrednictwem możesz sprawdzić status wielu przesyłek nadanych u różnych pośredników. To bardzo wygodny sposób, jeśli zamawiałeś kuriera przez różne firmy. Monitorowanie przesyłek w UPS jest bardzo szczegółowe. Na każdym etapie łańcucha dostaw wskazane są wszystkie szczegóły na temat godzin dotarcia Twojej paczki do wybranego punktu. Jako dodatkowa opcja masz możliwość skorzystania z UPS My Choice, gdzie za pomocą komputera bądź aplikacji mobilnej możesz podejmować decyzje dotyczące dostawy zamówienia- np. zmiana terminu doręczenia, zmiana adresu, przekierowanie do UPS Access Point, czy wstrzymanie dostawy. Opcji jest naprawdę wiele, co świadczy o dużym zaawansowaniu firmy.

UPS na świecie

Chcesz wysłać paczkę poza granice kraju? Zamów kuriera UPS. Procedura zamówienia wygląda dokładnie tak samo jak w kwestii przesyłek krajowych. Do dyspozycji użytkownika pozostaje wprowadzenie adresów i danych dotyczących paczki, a także preferowanego terminu doręczenia. Analogicznie masz do wyboru doręczenie na wskazany adres, a także wybrany punkt odbioru, co jest bardzo wygodne przy międzynarodowych przesyłkach (uwzględnienie dostępności, różnicy czasu). Ceny przesyłek zagranicznych są bardzo konkurencyjne. Także przy paczkach zagranicznych masz możliwość zaawansowanego śledzenia- za pomocą strony bądź https://www.sledzenie-paczek.pl/  oraz eksprespoczta.pl/.

Zamów kuriera i sprawdź, że to naprawdę proste.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

trackback

[…] Zobacz również Jak wysłać paczkę kurierem UPS ? […]

Propozycje

Proste pożyczanie

Strona: Proste pożyczanie kategoria tematyczna: Finanse Zapraszamy na stronę internetową

Nawiedzony

Strona: Nawiedzony kategoria tematyczna: Ezoteryka Zapraszamy na stronę internetową Nawiedzony.pl,

delikatesy ustka

Znaleziony temat: delikatesy ustka Delikatesy Ustka – jak zamówić paczkę

tysiąclecia swarzędz

Znaleziony temat: tysiąclecia swarzędz Poradnik wysyłki paczek za pomocą Tysiąclecia

krzycko małe

Znaleziony temat: krzycko małe Jak wysyłać paczkę za granicę? Wybierz

Popularne wpisy

hallera starogard

Znaleziony temat: hallera starogard Jak wysłać paczkę za pomocą usługi

szukaj listu

Znaleziony temat: szukaj listu Jak znaleźć list lub paczkę za

tutaj 24h

Strona: tutaj 24h kategoria tematyczna: Ogólnotematyczny Witaj na stronie internetowej

będzelin

Znaleziony temat: będzelin Jak śledzić przesyłkę za pomocą platformy Będzelin?

klimaszewnica

Znaleziony temat: klimaszewnica Jak śledzić przesyłki za pomocą klimaszewnica? Klimaszewnica

poczta proton

Znaleziony temat: poczta proton Jak korzystać z poczty Proton? Tworzenie

Beurha 300 ml

Strona: Beurha 300 ml kategoria tematyczna: Zdrowie i uroda Witaj

tania wysyłka palety

Znaleziony temat: tania wysyłka palety Tania wysyłka palety Czy zastanawiałeś

przy modrzewiowej 12

Znaleziony temat: przy modrzewiowej 12 Jak śledzić paczkę wysłaną na

dhl wydruk etykiety

Znaleziony temat: dhl wydruk etykiety Jak wydrukować unikalną etykietę DHL?

karpacka bydgoszcz

Znaleziony temat: karpacka bydgoszcz Jak wysłać paczkę z Karpackiej Bydgoszczy?

dzierżów

Znaleziony temat: dzierżów Jak wysłać paczkę, list czy przesyłkę kurierską?

5
0
Would love your thoughts, please comment.x