Jak zwrócić buty do DeeZee?

Jak zwrócić buty do DeeZee?

Poradnik

Zarówno panie jak i panowie z pewnością kochają buty. Nie da się ukryć, że ich rola jest nieprzeceniona. Nie tylko mogą one chronić nasze stopy przed skaleczeniami czy też niekorzystnymi temperaturami. Buty obecnie stanowią idealny dodatek do każdej stylizacji i jeśli tylko będą one odpowiednio dobrane, wówczas ożywią i zdynamizują nawet najnudniejszy outfit, na jaki się zdecydowaliśmy. Niemniej jednak warto zaznaczyć, że obecnie znacznie zmniejszyła się rola sklepów stacjonarnych, które oferują obuwie. Zwykle nie mogliśmy znaleźć tam idealnego modelu dla siebie, a także i rozmiaru. Sklepy stacjonarne cechował również mocno ograniczony asortyment. W związku z tym znacznie wzrosło znaczenie internetowych sklepów z butami jak np. DeeZee. Jednak takich butów nie możemy na wstępie przymierzyć, co dla niektórych z nas może okazać się dość sporym problemem. Jednak okazuje się, że DeeZee znalazło dla swoich klientów świetne rozwiązanie. Kiedy zaistnieje sytuacja, że buty po prostu zostały zamówione w złym rozmiarze lub po prostu nie do końca pasują, wówczas można zwrócić je na koszt sklepu. Jednak jak tego dokonać?

Zwrot butów do DeeZee przy pomocy kuriera

Jedną z możliwości zwrócenia butów do DeeZee jest skorzystanie z usługi zamów kuriera. To niezwykle wygodna i niezwykle prosta opcja, w zakresie której i tak mamy ogromne możliwości wyboru. Oczywiście usługa zamów kuriera odnosi się do wielu, popularnych firm kurierskich, które działają na terytorium naszego kraju. Możemy więc skusić się na kuriera od GSL, DHL, DPD czy FedEx. Jednak jak można zwrócić buty do DeeZee za pośrednictwem usługi zamów kuriera? Otóż już na samym początku musimy zgłosić do obsługi DeeZee chęć zwrotu lub wymiany danego towaru. Wówczas od DeeZee będziemy mogli oczekiwać tak zwanego listu przewozowego. Znajdują się na nim przede wszystkim dane adresowe, a także indywidualny numer przesyłki. List przewozowy otrzymamy na naszego maila, podanego w procesie rejestracji i musimy go wydrukować- najlepiej w dwóch egzemplarzach. Dlaczego? Otóż jedną kopię warto zatrzymać dla siebie, gdyż znajduje się na niej wspomniany już indywidualny numer przesyłki. Dzięki niemu będzie można skorzystać z usługi śledzenia paczek, bez względu na to, czy skorzystamy z GSL, DHL, DPC czy też FedEx czy może ze standardowej usługi Poczty Polskiej. Śledzenie paczek pomoże nam kontrolować jej drogę, a także to, czy dotrze ona na czas do adresata. Kiedy już list przewozowy zostanie wydrukowany, śmiało możemy zamówić kuriera. Kiedy już zawita on pod nasze drzwi, trzeba jedynie wręczyć mu paczkę wraz z naklejonym na niej listem przewozowym. W ten prosty sposób można zwrócić buty do DeeZee, a przy tym nie trzeba nawet wychodzić z domu.

bner kurier zamów

Jak zwrócić buty do DeeZee przy pomocy paczkomatu?

Paczkomaty InPost są nie tylko wykorzystywane do odbierania paczek, ale również i od ich nadawania. Wobec tego świetnie sprawdzą się one również w momencie, kiedy chcemy zwrócić buty do DeeZee. Jak jednak można to zrobić? Otóż w pierwszej kolejności- podobnie zresztą jak w poprzednim wypadku- należy chęć zwrotu zgłosić do DeeZee i wybrać jako opcję zwrotu właśnie paczkomaty InPost. Podobnie jak w przypadku usługi zamów kuriera od DHL, DPD, FedEx czy GSL również musimy poczekać na wiadomość mail. Niemniej jednak w tym wypadku nie będzie to list przewozowy. Na maila otrzymamy bowiem specjalną wiadomość z kodem nadawczym. Kolejnym krokiem jest więc udanie się do najbliższego paczkomatu, a następnie wpisanie kodu na panel sterujący. Po jego zatwierdzeniu, powinna otworzyć się jedna ze skrytek, w której należy umieścić paczkę i ją zamknąć. Oczywiście, ten sposób wymaga tego, byśmy wyszli z domu, a także udali się do najbliższego paczkomatu, jednak również jest niezwykle wygodny i prosty. W przypadku paczkomatów InPost również dostępna jest usługa śledzenia przesyłek, więc nie trzeba się obawiać o to, że paczka zagubi się gdzieś w transporcie i nie będziemy mogli jej odnaleźć. Prosty i wygodny, a co najważniejsze bezpieczny sposób, by zwrócić buty do DeeZee.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments