Jak zwrócić towar do Media Expert

Jak zwrócić towar do Media Expert

Prasóweczki Prasówki Promocja i Reklama

Zakup sprzętów elektronicznych z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Zwykle wybieramy się więc do sklepów stacjonarnych z asortymentem AGD i RTV na długie godziny i prowadzimy tam na miejscu dokładne oględziny. Dopytujemy sprzedawców o najmniejsze szczegóły związane z danym urządzeniem i chcemy poniekąd zagwarantować sobie uczucie pewności, że ten konkretny sprzęt będzie dla nas odpowiedni. Obecnie jednak można śmiało zauważyć, żę zakupy stacjonarne powoli odchodzą w niepamięć. Wiele sklepów RTV i AGD jak chociażby Media Expert rozpoczęło prowadzenie niezwykle efektywnej sprzedaży online.

Obecnie nawet lodówkę czy pralkę, można kupić za pośrednictwem sieci. Oczywiście jest to ogromne udogodnienie dla każdego z klientów, jednak nie mają oni możliwości uprzedniego sprawdzenia sprzętu. Wobec tego, nie zawsze zakupy mogą okazać się w pełni udane i trafione. Wobec tego sklep Media Expert postarał się tego typu problemy rozwiązać i zaoferował swoim klientom dwie, niezwykle wygodne możliwości zwrócenia towaru. Wobec tego jak zwrócić towar do Media Expert?

Prosto i skutecznie z usługą “zamów kuriera”

Chcesz zwrócić nietrafiony zakup do Media Expert? Otóż jest to obecnie wyjątkowo proste. Wystarczy, że skorzystasz z usługi “zamów kuriera”, a możesz w ten sposób szybko i wygodnie zwrócić nawet kuchenkę czy ogromną lodówkę. Co więcej, nie musimy nawet wychodzić z domu, by móc z tej usługi skorzystać Wystarczy jedynie wybrać odpowiednią firmę kurierską, których na naszym rynku nie brakuje. Możemy więc skusić się na kuriera od GSL, DHL, DPD czy FedEx. Musimy jednak pamiętać, że taki zwrot trzeba odpowiednio przygotować i zgłosić. Wobec tego konieczny będzie kontakt z obsługą sklepu. Wówczas musimy im zakomunikować, że chcemy dokonać zwrotu towaru korzystając z usługi “zamów kuriera”  Sklep w odpowiedzi na naszą propozycję prześle nam na naszą skrzynkę mailową odpowiedni list przewozowy, na którym oprócz danych nadawcy znajdzie się również indywidualny numer przesyłki. Dzięki niemu będzie można skorzystać z usługi śledzenia paczek, bez względu na to, czy skorzystamy z GSL, DHL, DPC czy też FedEx czy może ze standardowej usługi Poczty Polskiej. Dzięki niezwykle cenionej przez klientów usłudze śledzenia paczek, będziemy dokładnie znać obecną lokalizację przesyłki i będziemy mogli śledzić jej dalszą drogę. Co więcej dzięki śledzeniu paczek możemy na bieżąco reagować w momencie, kiedy utknie ona w punkcie przeładunkowym lub co gorsza przestanie podróżować. Gdy już zadzwonimy do kuriera i poprosimy go o odbiór paczki, to pozostało nam jedynie wręczyć mu list przewozowy wraz z odpowiednio zapakowaną przesyłką, którą dostarczy on na miejsce. Sposób niezwykle szybki i prosty wymagający od nas minimum zaangażowania w zwrot towaru do Media Expert

Zwrot towarów do Media Expert? Paczkomaty InPost idealnym rozwiązaniem

Paczkomaty Paczkomaty InPost to również jedna z prostszych i wygodniejszych możliwości do tego, by dokonać zwrotu towaru do Media Expert. Trzeba jednak pamiętać, że w momencie kiedy chcemy zwrócić towar o pokaźnych gabarytach, wówczas skrytka w paczkomacie nie będzie do tego odpowiednia. Ten sposób sprawdzi się przy niewielkich i dość lekkich przesyłkach. Tak więc jak można zwrócić towar do Media Expert z wykorzystaniem paczkomatu InPost? Jest to niezwykle proste, jednak w pierwszej kolejności, trzeba się skontaktować z obsługą Media Expert- podobnie jak w poprzednim wypadku. Otrzymamy wówczas na naszego maila lub na podany przez nas numer telefonu krótki kod. Kod ten musimy manualnie wprowadzić do panelu sterującego na najbliższym naszemu miejscu zamieszkania paczkomacie. Wówczas uzyskamy dostęp do skrytki, w której wystarczy jedynie umieścić paczkę i zamknąć za nią drzwiczki. Od tego momentu przesyłka nie jest już więcej naszym zmartwieniem. Wkrótce przyjedzie po nią kurier i zabierze ją bezpośrednio do odbiorcy, którym jest sklep Media Expert. Również jest to jeden z prostszych i wygodniejszych sposobów na to, by zwrócić nie do końca trafiony zakup do sklepu Media Expert.

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments