Karty podarunkowe dla pracowników - najciekawsza i najszersza oferta

Karty podarunkowe dla pracowników – najciekawsza i najszersza oferta

Warto przeczytać

Najlepszy prezent dla pracowników to możliwość wyboru. Karta podarunkowa, którą można wydać w dowolnym sklepie lub online, to świetna nagroda za przykładanie się do pracy. Kartę można doładować do 2000 złotych, których nie trzeba uwzględniać w PIT. Jak działa taka karta i jak ją zrealizować?

Co wyróżnia kartę Pluxee na tle zwykłej premii pieniężnej?

Podczas zbliżających się świąt, a także po zakończeniu dużych kampanii i kontaktów, pracownicy małych i dużych firm zawsze mogą liczyć na mniejsze lub większe premie finansowe. Tym, co wyróżnia kartę Pluxee Prezent, jest nie tylko możliwość wydawania dołączonych pieniędzy online lub w sklepach, ale też korzystania z rabatów do 70%. Dzięki temu każda premia dostarcza jeszcze więcej przyjemności! W aplikacji mobilnej Sodexo można wielokrotnie doładować kartę. W aplikacji Sodexo dostępny jest też wgląd do salda, możliwość zmiany PIN czy zastrzeżenia karty. Tylko od obdarowanego pracownika zależy, na co wyda swoją nagrodę! Oszczędności wynoszą aż do 2000 złotych, które są zwolnione z podatku dla każdego pracownika.

Moc prezentów w odpowiedniej formie

Czym są karty Pluxee? Różne warianty Pluxee Prezent gwarantują, że dasz swoim pracownikom dopasowaną do wieku i preferencji kartę podarunkową. Eko rozwiązaniem dla najnowszej generacji pracowników okazała się karta wirtualna, którą można przesłać e-mailem już w ciągu 72 godzin. To w pełni cyfrowa opcja z nieograniczoną liczbą akceptacji. Tradycyjna karta zbliżeniowa Pluxee to idealny prezent, jeśli jako pracodawca planujemy benefit cykliczny. Karta zostanie zaakceptowana wszędzie tam, gdzie zwykła karta MasterCard, tzn. w sklepach i punktach usług w kraju i za granicą. By ułatwić dostęp do środków dla starszej generacji, można u nas zamówić także tradycyjny kupon papierowy. To proste rozwiązanie, które nie wymaga logowania się w żadnym systemie.

Wolność decyzji co do środków na karcie

Do tej pory karty przedpłacone były przypisane do jednej aplikacji, firmy lub sieci sklepów. Karty Pluxee dostępne na https://www.sodexo.pl/ to całkowita zmiana podejścia do rynku benefitów. W związku z popularnością e-płatności, mobilną kartę podarunkową można już nazwać koniecznością w kontaktach z pracownikami i klientami. Jej głównym celem jest dostarczenie przyjemności – środki na niej zgromadzone nie włączają się do domowego budżetu, łatwiej więc wydać je na drobne i całkiem duże uciechy. Karty Pluxee honoruje każdy punkt w Polsce i poza naszym krajem, tak samo jak standardowe karty zbliżeniowe. Dopasuj swój prezent na https www.sodexo.pl.

5 1 vote
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments