upc router thomson konfiguracja

Baza wiedzy

Znaleziony temat: upc router thomson konfiguracja

Jak skonfigurować router Thomson UPC?

Sprawdź zawartość paczki

Przed przystąpieniem do konfiguracji routera Thomson UPC, upewnij się, że w paczce znajdują się wszystkie niezbędne elementy. Sprawdź, czy masz router, zasilacz, kabel Ethernet oraz instrukcję obsługi.

Połącz router z zasilaniem

Po sprawdzeniu zawartości paczki, podłącz router do zasilania za pomocą dołączonego zasilacza. Upewnij się, że zasilacz jest podłączony do gniazdka elektrycznego i do portu zasilania na routerze.

Połącz router z modemem UPC

Następnie, za pomocą kabla Ethernet, połącz router z modemem dostarczonym przez UPC. Upewnij się, że kabel jest podłączony do portu WAN na routerze i do portu LAN na modemie.

Skonfiguruj router

Aby skonfigurować router Thomson UPC, otwórz przeglądarkę internetową i wpisz adres IP routera (zazwyczaj jest to 192.168.0.1 lub 192.168.1.1) w pasku adresu. Zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła, które znajdziesz w instrukcji obsługi.

Ustaw połączenie internetowe

Po zalogowaniu się do panelu konfiguracyjnego routera, przejdź do sekcji ustawień sieciowych i wybierz opcję „Quick Setup” lub „Szybka konfiguracja”. Wybierz rodzaj połączenia internetowego (np. PPPoE) i wprowadź dane dostarczone przez UPC (nazwa użytkownika i hasło).

Zapisz ustawienia i zrestartuj router

Po wprowadzeniu wszystkich niezbędnych danych, zapisz ustawienia i zrestartuj router. Po restarcie, Twój router Thomson UPC powinien być gotowy do użytku i zapewnić stabilne połączenie z internetem.

Dzięki powyższym krokom, skonfigurowanie routera Thomson UPC powinno być łatwe i bezproblemowe. Teraz możesz cieszyć się szybkim i niezawodnym połączeniem internetowym w domu!

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: upc router thomson konfiguracja

0 0 votes
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments